Концепт Lexus Gamers 'IS визначив смаки покоління Twitch | BOSS AUTO
укр|

Концепт Lexus Gamers 'IS визначив смаки покоління Twitch

Концепт Lexus Gamers 'IS визначив смаки покоління Twitch фото №1
Актуальне покоління моделі Lexus IS стало світу півроку тому, а значить, попереду седан чекає ще багато цікавого. Наприклад, скоро в сімействі четирехдверка чекають версію під назвою IS 500, а до кінця 2021-го японці, цілком ймовірно, покажуть і повноцінний IS F. Проте посилений курс на спортивність не заважає фірмі загравати з іншими потенційними клієнтами - геймерами. Для цього американський підрозділ марки звернулося до стрімерше на ім`я Леслі, яка в мережі Twitch більше відома як Fuslie. Вона і 554 тисячі її передплатників (всього у неї їх більше 760 тисяч) взяли участь в розробці концепту Gamers `IS.
Концепт Lexus Gamers 'IS визначив смаки покоління Twitch фото №2
Усередині обладнали професійне місце геймера, а всю комп`ютерну частину упакували в багажник. Ігровий блок забезпечений процесором AMD Ryzen 9 5950X, материнською платою MSI MPG X570 Gaming Pro Carbon і відкритий MSI GeForce RTX 2080. Все це підсвічено світлодіодами, а для більшого ефекту там же встановлена ​​дим-машина і система лазерів. Тим, хто вже фантазує на тему використання комплексу під час поїздки, доведеться зменшити запал - системі необхідно постійне харчування від зовнішньої електромережі, та й монітор праворуч від водія затуляє занадто велику зону огляду.
Концепт Lexus Gamers 'IS визначив смаки покоління Twitch фото №3
Щодо технічної частини самого автомобіля змін заявлено не було. Концепт заснований на виконанні IS 350 F-Sport - найпотужнішої модифікації моделі на сьогоднішній день. У такої машини під капотом знаходиться агрегат V6 3.5, який видає 315 к.с. і 380 Н • м. Тип приводу не вказано, але у звичайної машини тяга може йти на задню вісь через восьмиступінчастою "автомат" або на всі колеса за допомогою «автомата» на шість передач. У Штатах ціни на "триста п`ятдесятий» IS F Sport починаються з $ 42 900.