Chevrolet Corvette Z06 розжився рекордним атмосферником V8 | BOSS AUTO
укр|

Chevrolet Corvette Z06 розжився рекордним атмосферником V8

Chevrolet Corvette Z06 розжився рекордним атмосферником V8 фото №1
У сімействі Chevrolet Corvette С8 з`явилася "заряджена" версія Corvette Z06. Автомобіль одразу представлений у двох версіях – як тарга та як родстер. Показані на прем`єрі зразки відрізняються не лише дахом, а й аеродинамічні елементи (заднє антикрило на пілонах проти спойлера), та колісні диски (вуглепластик проти кованого алюмінію). І те, й інше залежить від обраних опцій.
Chevrolet Corvette Z06 розжився рекордним атмосферником V8 фото №2
Позаду салону розташувався новий мотор 5.5 LT6, найпотужніший атмосферник V8, що колись з`являвся на серійних моделях, уточнює виробник. Він видає 679 л.с. (при 8400 об/хв) і 623 Нм (6300 об/хв), а червона зона тахометра тут починається з 8600 об/хв. Агрегат оснащений новим алюмінієвим блоком циліндрів з чавунними гільзами і чотириболтовим кріпленням корінних підшипників, подвійними верхніми розподільними валами і подвійними пружинами клапанів, впускними клапанами з титану, системою змащення з сухим картером, так званим плоским колінами. нержавіючої сталі.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.