Bentley Bentayga Outdoor Pursuits скрасить активний відпочинок британців | BOSS AUTO
укр|

Bentley Bentayga Outdoor Pursuits скрасить активний відпочинок британців

Bentley Bentayga Outdoor Pursuits скрасить активний відпочинок британців фото №1
Кросовер Bentley Bentayga отримав три специфікації Outdoor Pursuits із серії Mulliner Collection. Відділення Mulliner підготувало машини, присвячені, як пише компанія, «трьом найкультовішим британським видам активного відпочинку — риболовлі, верховій їзді та прогулянкам з собаками». Загалом буде зроблено 11 таких автомобілів для Британії. Найсильніше ці машини відрізняються від побратимів оформленням салону.
Bentley Bentayga Outdoor Pursuits скрасить активний відпочинок британців фото №2
Вовняна тканина застосована на внутрішній частині дверей, кишенях на спинках передніх сидінь, поручнях, додаткових деталях на панелі приладів. На дверях і передній панелі знайшлося місце шпон Liquid Amber з амбрового дерева з прямими волокнами, інкрустацією з самшиту, доповненого темним шпоном з евкаліпту. Передня панель може бути прикрашена малюнком із зображенням сцени лову нахлистом, британських гончаків, стрибає коня або просто словом "Mulliner".

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.