Фінальний Ford GT Heritage віддав данину першим прототипам GT | BOSS AUTO
укр|

Фінальний Ford GT Heritage віддав данину першим прототипам GT

Фінальний Ford GT Heritage віддав данину першим прототипам GT фото №1
Спеціальна серія суперкара Ford GT - GT `64 Prototype Heritage Edition - дебютувала в Каліфорнії в рамках Monterey Car Week (на шоу The Quail і Pebble Beach Concours d`Elegance). Купе відзначає початок останнього року випуску GT, а присвячено першому суперкару, який заснував цю лінію, - прототипу Ford GT (шасі GT / 101), представленому на автошоу в Нью-Йорку третього квітня 1964 року.
Фінальний Ford GT Heritage віддав данину першим прототипам GT фото №2
Про силовій установці спеціальної серії компанія нічого не сказала, значить, припускаємо звичайний для GT набір: наддувний агрегат V6 3.5 EcoBoost (669 к.с., 746 Н • м), суміщений з семиступінчастим "роботом" (привід задній). Зате над зовнішністю фордівці попрацювали. Починається все з білої фарби кузова Wimbledon White, а також темно-синьою, майже чорної графіки Antimatter Blue. Вони доповнені вуглепластиковим колісними дисками (20 дюймів) в такому ж кольорі та елементами у видимому вуглепластика під глянсовим лаком (кріплення дзеркал, спліттер, пороги, жалюзі двигуна і дифузор). Гальмівні супорти Brembo пофарбовані сріблястим лаком з чорним малюнком.
Фінальний Ford GT Heritage віддав данину першим прототипам GT фото №3
Менеджер програми Ford GT Майк Северсон заявив: «Це перший Ford GT Heritage Edition, який виходить за рамки святкування перемог в гонках - він йде глибше і шанує найраніше спадщина суперкарів Ford». Северсон має на увазі видання на кшталт Ford GT `66 Daytona Heritage Edition або GT `69 Gulf Livery Heritage Edition, чия забарвлення наслідувала гоночним GT40, що перемагав в шістдесятих на кільцевих трасах. Лімітована версія GT `64 Prototype Heritage буде будуватися в рамках виробництва звичайних GT 2022 модельного року, чий випуск почнеться в січні.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.