Крило Mitsubishi Ralliart буде відроджено у всій красі | BOSS AUTO
укр|

Крило Mitsubishi Ralliart буде відроджено у всій красі

Крило Mitsubishi Ralliart буде відроджено у всій красі фото №1
Спортивне відділення Mitsubishi Motors - Ralliart, створене в 1984 році і згорнувшись майже всю діяльність в 2010-му, буде відновлено. Про це компанія заявила в документі, присвяченому фінансовим результатам 2020 го і планам на найближче майбутнє. Деталі відродження не розкриті, проте японці вважають його елементом напрямки (або принципу) Mitsubishiness ( «Міцубішность»). Останнє слово означає не тільки характерний для марки дизайн, а й прагнення надати особливий «мітсубішний» характер продукції.
Крило Mitsubishi Ralliart буде відроджено у всій красі фото №2
Якщо говорити про результати 2020 го фінансового року, завершеного в березні 2021-го, то це зниження глобальних продажів на 29% і збитки майже в сто мільярдів ієн. На цьому тлі особливу важливість набувають плани розвитку, в яких згідно зі стратегією альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi упор буде робитися на країни АСЕАН і Океанію. Для них в 2023 році компанія проведе велике оновлення вена Xpander, в тому числі побудує гібрид Xpander HEV і буде далі додавати нові моделі в каталог. Втім, в інших регіонах теж повинні відбуватися цікаві події. Визначилася Mitsubishi Motors з Європою. Крім раніше анонсованих двох клонів моделей групи Renault, продажі яких стартують після 2023-го, компанія подарує європейцям гібрид Eclipse Cross PHEV (на численні прохання дилерів). Однак створення моделей спеціально для Старого Світу заморожено, а до 2023 року число ринків, на яких продаються нові Mitsubishi, буде скорочено з 32 до 17 (списку, втім немає).
Крило Mitsubishi Ralliart буде відроджено у всій красі фото №3
У розвитку марки велике місце займе електрифікація моделей. Чисті електрокари - в основному регіональна тема. Останній приклад - прийдешній кросовер Airtrek від китайського СП GAC Mitsubishi. Для домашнього ринку Mitsubishi займеться кей-карами на батареях за прикладом нині випускається Minicab MiEV. Так, у 2022-му Mitsubishi має намір створити абсолютно новий електричний кей-кар спільно з Nissan. Зате гібриди - це глобальний напрям. І тут Mitsubishi збирається паралельно використовувати як власні технічні розробки (особливо заряджаються гібриди), так і гібридні установки від альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.