Toyota GR 86 Вийди на європейський ринок восени | BOSS AUTO
укр|

Toyota GR 86 Вийди на європейський ринок восени

Toyota GR 86 Вийди на європейський ринок восени фото №1
Toyota активно просуває своє відділення Gazoo Racing. В «спортивному» сімействі вже є спорткари GR Supra і GR Yaris, тепер до них додалося купе Toyota GR 86 - наступник моделі GT 86. Ми вже бачили брата-близнюка в образі Subaru BRZ другого покоління. Тому сюрпризи Тойоти - оригінальний передній бампер та шильдики. В іншому, як і раніше, це однакові автомобілі. Двухдверка подовжилася на 30 мм (до 4265 мм) і зменшилася в висоту на 10 мм (до 1310). При цьому колісна база додала символічні п`ять міліметрів (2575), а ширина кузова залишилася колишньою (1775).
Toyota GR 86 Вийди на європейський ринок восени фото №2
В основі новинки лежить модернізована заднеприводная платформа попередника зі стійками McPherson спереду і двухричажка ззаду. Але конструкція кузова ґрунтовно переглянута, а її жорсткість на кручення піднялася на 50%, що обіцяє більш точне управління. При цьому споряджена маса у базовій версії збільшилася з тисяча двісті двадцять-два до 1270 кг, хоча різниця могла бути більше, якби не алюмінієві передні крила і дах.
Toyota GR 86 Вийди на європейський ринок восени фото №3
Головне нововведення - двигун 2.4 замість колишнього дволітрового. Атмосферне оппозитник Subaru з чотирма циліндрами доповнений тойотовских комбінованим уприскуванням. Віддача мотора становить 235 к.с. і 250 Н • м замість 200 і 205 раніше, а тяга на задні колеса йде через шестиступінчастою коробкою передач - механічну або автоматичну. У трёхпедальних машин прискорення до сотні триває 6,3 с, що на 1,1 с швидше, ніж в минулому генерації. У продаж купе Toyota GR 86 надійде восени 2021 року, а акцент буде зроблений на ринках Європи і Японії. У Штатах же захищати честь моделі буде Subaru BRZ.