Lexus LX дебютував з бензинової і дизельними «шістками» | BOSS AUTO
укр|

Lexus LX дебютував з бензинової і дизельними «шістками»

Lexus LX дебютував з бензинової і дизельними «шістками» фото №1
Рамний позашляховик Lexus LX пішов по стопах побратима Toyota Land Cruiser 300 і, перебравшись на сучасну платформу TNGA GA-F, скинув в порівнянні з попередником близько 200 кг. Аналогічними виявилися і мотори. У версії LX 600 - двухнаддувний V6 3.5 V35A-FTS (415 к.с., 650 Н • м), а у модифікації LX 500d - твінтурбодізель V6 3.3 F33A-FTV (300 к.с., 700 Н • м). Обидва мотори дружать з десятіступенчатим «автоматом». Нагадаємо, в минулому, третьому, поколінні LX мав виключно «вісімками».
Lexus LX дебютував з бензинової і дизельними «шістками» фото №2
У порівнянні з попередником у нового Лексуса LX не тільки менше маса, але і нижче центр ваги. Серед іншого, цього вдалося досягти, змістивши силовий агрегат на 70 мм назад і на 28 мм вниз. Легше минулого виявилася і рама, при цьому вона стала на 20% жорсткіше. Ходові якості повинні покращитися за рахунок нової підвіски AHC, гальм з електронним управлінням (ECB) і електропідсилювача керма (EPS). В Японії також буде доступна модифікація Offroad зі зміненим зовнішнім виглядом (темно-сіра решітка, чорні розширювачі арок), блокуваннями всіх трьох диференціалів і 18-дюймовими колесами з більш високопрофільними шинами.Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.