Спорткар Lotus Emira отримав мотор Mercedes-AMG | BOSS AUTO
укр|

Спорткар Lotus Emira отримав мотор Mercedes-AMG

Спорткар Lotus Emira отримав мотор Mercedes-AMG фото №1
Поява кожної нової моделі Lotus - подія. Не так часто британська компанія радує нас подібними релізами, але в цей раз уваги до прем`єри ще більше. Якщо ви стежили за дорогою, якою йшла двухдверка Emira, то напевно знаєте, що перед нами останній Lotus з ДВС. Машина уособлює собою початок нової епохи для фірми і відправляє на спокій одразу трьох родичів: це Elise, Exige і Evora. В основі спорткара, раніше відомого як проект Type 131, лежить нове клеєна алюмінієве шасі, а за кабіною вперше розмістився агрегат від відділення Mercedes-AMG.
Спорткар Lotus Emira отримав мотор Mercedes-AMG фото №2
Точні характеристики німецької турбочетвёркі 2.0 на Еміра вирішили поки не розкривати. Відомий лише діапазон потужності - від 360 к.с. до 400 (430 Н • м). Ймовірно, мова йде про мотор, який використовується на хетчбек Mercedes-AMG A35 (306 к.с., 400 Н • м). Однак Генрі Кершоу, головний по характеристикам, говорить про «четвірці» як про найпотужнішу серед серійних, а така використовується в версіях A45 S (421 к.с., 500 Н • м). Точно відомо, що британці допрацювали двигун власними системами впуску та випуску, а тяга на задню вісь надходить через мерседесовській «робот» DCT. Таку машину доведеться почекати до літа 2022 року.
Спорткар Lotus Emira отримав мотор Mercedes-AMG фото №3
Відзначимо, що тойотовская «шістка» 3.5 нікуди не поділася, а наданий громадськості діапазон потужності поширюється і на неї. Логічно було б припустити, що модернізований турбомотор вийде на новий рівень віддачі, але у купе Evora GT410 він видавав понад встановленого для Еміри ліміту - 416 к.с. і 420 Н • м. На вибір - автоматична або механічна коробка передач. Машини з японськими двигунами почнуть доставляти клієнтам наступної весни. Найлегша (+1405 кг) і потужна модифікація розганяється до 100 км / год менш ніж за 4,5 с, а її максимальна швидкість наближається до 290 км / ч.
Спорткар Lotus Emira отримав мотор Mercedes-AMG фото №4
Щоб скласти конкуренцію таким спорткарів, як, наприклад, Porsche Cayman, треба було змінити підхід до внутрішнього простору. У салоні новинки не знайти неприкритого металу, є підстаканники, просунута система мультимедіа і навіть електрорегулювання крісел. Комплекс безпеки доповнили системи автоматичного гальмування, оповіщення про виїзд зі смуги, попередження про втому і адаптивний круїз-контроль. Стартова ціни на Lotus Emira - менше £ 60 000. Це на £ 26 000 дешевше купе Evora. Першими на ринок традиційно надійдуть машини версії First Edition.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.