Перший зарядний хаб Audi побудований у Нюрнберзі | BOSS AUTO
укр|

Перший зарядний хаб Audi побудований у Нюрнберзі

Перший зарядний хаб Audi побудований у Нюрнберзі фото №1
Віртуальний Audi charging hub за сім місяців перетворився на реальний зарядний хаб, який відкриється для клієнтів 23 грудня у пілотному режимі. До станцій потужністю до 320 кВт зможуть одночасно підключатися лише шість електромобілів, тому місця заздалегідь бронюються через myAudi. Моделі серії Audi e-tron заряджаються на 80% приблизно за 20-30 хвилин. Цей час клієнти проведуть у «вітальні» нагорі, де отримають «інформацію про різні продукти Audi».
Перший зарядний хаб Audi побудований у Нюрнберзі фото №2
З використаних та перероблених літієво-іонних батарей німці зібрали проміжний накопичувач ємністю 2,45 МВт•год. Завдяки йому зарядний вузол бере з енергомережі не більше 200 кВт, хоча віддає одному електрокар до 320 кВт. Сонячні батареї на даху приносять 30 кВт зеленої енергії додатково. Для мешканців Нюрнберга заготовлено сервісний контракт на зарядку по 31 євроцент за кіловат-годину. Audi стверджує, що використання настінного терміналу коштує рівно стільки, мовляв, хаб — «реальна альтернатива зарядці будинку». Свій проект Audi вважає "першим у світі" (відео). Мережа Ionity планує такий Oasis.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.