Прототип Porsche натякнув на розробку нової моделі | BOSS AUTO
укр|

Прототип Porsche натякнув на розробку нової моделі

Прототип Porsche натякнув на розробку нової моделі фото №1
Помічений на Нюрбургринзі тестовий «мул» Porsche з перекроєним кузовом від Кайману змусив спостерігачів поламати голову. Гіпотеза, що це прототип наступного покоління спорткара Cayman (воно буде четвертим для Кайману і п`ятим для соплатформенного Бокстера), зовсім не безперечна, хоча першою приходить в голову. Це може бути взагалі не Cayman, а інший среднемоторний автомобіль (в компанії виникали з цього приводу різні ідеї).
Прототип Porsche натякнув на розробку нової моделі фото №2
Фотошпигуни свідчать, що прототип оснащений ДВС. Це суперечить раніше оголошеного плану зробити з нових Кайману з Бокстера виключно електрокари (вони повинні з`явитися в 2023-м). Якщо перед нами взагалі Кайман, а не носій агрегатів для іншого проекту, то напрошується висновок про двох можливостях. Перша: все ж німці не вб`ють ДВС на новому Каймані. Друга: ДВС потрібен лише для відпрацювання елементів шасі майбутньої електричної «візки».
Прототип Porsche натякнув на розробку нової моделі фото №3
Додамо, що ще в нинішньому поколінні спорткара нас чекають обновки. Як вершини лінійки Кайманів ми чекаємо Cayman GT4 RS, який може отримати новий 510-сильний атмосферник 4.0 від актуального купе Porsche 911 GT3 в якійсь новій варіації. Правда, офіційно про вихід такої топової модифікації Кайману ніхто не говорив, а на питання журналістів представники марки відповідали ухильно, проте не виключаючи її появи.