Кросовер Ford Edge пережив друге оновлення | BOSS AUTO
укр|

Кросовер Ford Edge пережив друге оновлення

Кросовер Ford Edge пережив друге оновлення фото №1
У Штатах Ford Edge в своєму класі не на перших ролях, але в десятку найбільш продаваних моделей входить стабільно, а з січня 2015 по вересень 2020 американці купили 750 810 кросоверів. Але фордівці хочуть більшого, тому за час випуску Edge нинішнього покоління переживає друге оновлення. У перший раз більше уваги приділили зміни зовнішності і нових версій, а зараз найкраще переробки помітні в салоні. У Еджа з`явилася нова мультимедійна система Sync 4A з вертикальним планшетом діагоналлю 12 дюймів, функцією поновлення софта «по повітрю», передавачем Wi-Fi і бездротової підтримкою Apple CarPlay і Android Auto. І це базове оснащення.
Кросовер Ford Edge пережив друге оновлення фото №2
Крім того, для кросовера 2021 модельного року фордівці запропонували нові варіанти легкосплавних коліс діаметром 18 і 21 дюйм, а список стандартного оснащення доповнили колись опціональним комплексом безпеки Ford Co-Pilot360, в який входять адаптивний круїз-контроль з функцією stop & go, система утримання в смузі руху і активний паркувальний асистент. За силовим агрегатам змін немає. Покупцям в США Edge доступний з турбомоторами 2.0 (253 к.с., 373 Н • м) і V6 2.7 (340 сил, 515 Н • м) серії EcoBoost, восьмиступінчастим «автоматом», переднім або повним приводом.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.