Opel Vivaro-e Hydrogen запропонував великий запас ходу | BOSS AUTO
укр|

Opel Vivaro-e Hydrogen запропонував великий запас ходу

Opel Vivaro-e Hydrogen запропонував великий запас ходу фото №1
Компанія Opel представила водневий фургон Vivaro-e Hydrogen, збудований на основі вена року, електрокара Vivaro-e. На відміну від схожої розробки Renault, венів Kangoo і Master Hydrogen, у яких балони з воднем і паливні елементи відіграють допоміжну роль, доповнюючи великий тяговий аккмулятор, у Vivaro-e Hydrogen водень забезпечує моделі основний пробіг (понад 400 км в циклі WLTP проти 230- 330 км у чисто електричної модифікації).
Opel Vivaro-e Hydrogen запропонував великий запас ходу фото №2
Відносно невеликий літієво-іонний акумулятор місткістю в 10,5 кВт • ч згладжує піки навантаження на електромотор. Тому паливні елементи тут можуть працювати в більш вигідному рівномірному режимі. Батарея також накопичує енергію під час рекуперації на гальмуванні. Ще цей буферний акумулятор можна заряджати від розетки. І він здатний давати Опелю «бонусні» 50 км пробігу без використання водню.
Opel Vivaro-e Hydrogen запропонував великий запас ходу фото №3
«Ми володіємо більш ніж двадцятирічним досвідом в області технологій автомобілів на водневих паливних елементах. Навряд чи знайдеться інша силова установка в світі, яка поєднує в собі нульові викиди, великий запас ходу і час дозаправки всього три хвилини », - каже шеф компанії. Opel запропонує вен Vivaro-e Hydrogen в двох розмірах (M і L). Поставки замовникам почнуться восени нинішнього року. Отримають ці машини корпоративні клієнти (служби доставки, сервіс і подібний бізнес випробують новинку першими). Випускати модель буде підрозділ Opel Special Vehicles в Рюссельхайме. Компанія додає, що до 2024 року має намір пропонувати покупцям електрифіковані версії всіх своїх легкових і легких комерційних моделей.