Кросовер Bentley Bentayga Hybrid зазеленів в ательє Mulliner | BOSS AUTO
укр|

Кросовер Bentley Bentayga Hybrid зазеленів в ательє Mulliner

Кросовер Bentley Bentayga Hybrid зазеленів в ательє Mulliner фото №1
Придворне ательє Bentley Mulliner представило одиничний екземпляр кросовера Bentley Bentayga Hybrid, побудований на замовлення неназваного китайського покупця. На публіці машину покажуть в кінці квітня на автошоу в Шанхаї. Зовні автомобіль виділяється темно-смарагдовим кузовом кольору Viridian з палітри Mulliner Extended. Навіть внутрішні частини спиць 22-дюймових коліс Mulliner Driving Specification пофарбовані в той же відтінок.
Кросовер Bentley Bentayga Hybrid зазеленів в ательє Mulliner фото №2
Забарвлення Viridian в такому варіанті спочатку була придумана для концепту Bentley EXP 10 Speed ​​6 2015 року. Це було «нове прочитання» традиційного британського гоночного зеленого. Основний відтінок, розташований між зеленим і синім, доповнений дрібними вкрапленнями бурштинового і золотистого кольорів, це створює особливу глибину і гру відтінків залежно від освітлення. Зараз Viridian доданий в палітру інших моделей марки.
Кросовер Bentley Bentayga Hybrid зазеленів в ательє Mulliner фото №3
Різноманітна ручний розпис передній панелі або вишивка, екзотичні варіації обробки (такі як углепластиковая кольорова мозаїка, твід або тривимірне дерево) постійно з`являються в арсеналі ательє Mulliner, збагачуючи можливості персоналізації автомобілів. А розширення модельного ряду Bentley піде за рахунок гібридів. У нинішньому році повинен бути представлений ще один. Мабуть, їм виявиться Flying Spur Speed. До 2023 року всі моделі Bentley будуть розташовувати гібридними модифікаціями. А до 2030-го марка стане чисто електричної.