Шестициліндровий Bentley Flying Spur Hybrid порадував динамікою | BOSS AUTO
укр|

Шестициліндровий Bentley Flying Spur Hybrid порадував динамікою

Шестициліндровий Bentley Flying Spur Hybrid порадував динамікою фото №1
Седан Bentley Flying Spur обзавівся гібридною версією з зарядкою від мережі. Прототип такої моделі ми бачили в минулому році, припускаючи, що бензоелектричних систему може отримати топове виконання Speed ​​з турбовосьмёркой 4.0. Можливо, така варіація ще попереду, але поки показаний просто Flying Spur Hybrid, гібридна система якого вибудувана навколо наддувного двигуна V6 2.9, подібно хетчбеку Porsche Panamera 4 E-Hybrid і кросоверу Bentley Bentayga Hybrid (в ньому, правда, працює версія того ж мотора з об`ємом 3.0).
Шестициліндровий Bentley Flying Spur Hybrid порадував динамікою фото №2
Поодинці агрегат V6 розвиває 416 к.с. і 550 Н • м, а за підтримки електромотора (100 кВт, 136 к.с., 400 Н • м), вбудованого між ДВС і трансмісією, комбінована віддача всієї установки досягає 544 л.с. і 750 Н • м (обидва цих параметра вище, ніж у Бентайгі Hybrid і Панамери 4 E-Hybrid). Цього достатньо, щоб бензоелектричний седан набирав першу сотню з нуля за 4,3 с. А це лише на 0,2 с повільніше, ніж розгін версії Flying Spur V8.
Шестициліндровий Bentley Flying Spur Hybrid порадував динамікою фото №3
Батарея ємністю 14,1 кВт • год забезпечує нової моделі пробіг без запуску ДВС в 40 км (стандарт WLTP), а заряджається повністю за 2,5 години. З урахуванням програми персоналізації покупцям доступні близько 70 кольорів кузова і 17 - інтер`єру (в тому числі дві двоколірні схеми). Штатні колісні диски тут налічують 20 дюймів в діаметрі, але є п`ять опціональних на 21 і 22 дюйма. З розширенням зон для чистого транспорту в великих європейських містах заряджається гібрид Flying Spur, здатний їздити на одній батареї, набуває особливого змісту. Прийом замовлень на нову модель має відкритися влітку, а поставки намічені на кінець 2021 року.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.