Вен Peugeot e-Partner похвалився електронною начинкою | BOSS AUTO
укр|

Вен Peugeot e-Partner похвалився електронною начинкою

Вен Peugeot e-Partner похвалився електронною начинкою фото №1
Електрифікація молодших венів PSA (тепер гіганта Stellantis), розпочата з близнюків Citroën ë-Berlingo і Opel Combo-e, продовжена фургоном Peugeot e-Partner. Автомобіль, що збирається в іспанському місті Віго, потрапить до покупців у другій половині 2021 року. А поки компанія розповіла про особливості електрокара.
Вен Peugeot e-Partner похвалився електронною начинкою фото №2
Електромотор (136 к.с., 260 Н • м) призводить передні колеса, дозволяючи розвивати 130 км / год і прискорюватися з нуля до сотні за 11,2 с. Паспортний запас ходу вена досягає 275 км за стандартом WLTP. Нагадаємо, два його попередніх покоління теж мали електричними модифікаціями. Вони могли пройти на одній зарядці 95 і 170 км в європейському циклі. Варто додати: за оцінкою фірми Peugeot, близько 80% водіїв КомТранс в Європі проїжджають в середньому до 200 км в день.
Вен Peugeot e-Partner похвалився електронною начинкою фото №3
Вен Peugeot e-Partner буде випускатися в двох варіантах по довжині і з декількома версіями кабіни (в тому числі п `). Вантажопідйомність, в залежності від модифікації, доходить до 800 кг, а обсяг відсіку під вантаж до 4,4 м³. Вен здатний буксирувати причіп з масою до 750 кг. Партнери компанії можуть на цій основі створювати швидку допомогу, машини поліції або пожежних, ізотермічні фургони.
Вен Peugeot e-Partner похвалився електронною начинкою фото №4
В оснащення моделі увійшли бесьключевой доступ, електричний гальмо стоянки і камера заднього виду з оглядом на 180 градусів, помічник старту в гору, автоматичні гальмування і перемикання дальнього світла, моніторинг сліпих зон дзеркал, розмітки та знаків, система стабілізації причепа і моніторинг втоми водія. Мультимедійна система дружить зі смартфонами, а приборка в залежності від комплектації може бути аналогової або повністю цифровий. Тут можна віддалено контролювати ряд функцій зі смартфона через додаток MyPeugeot, наприклад програмувати включення кондиціонера перед поїздкою.