Mercedes-Benz GLB та Nissan Terrano відкликані через рідкісні дефекти | BOSS AUTO
укр|

Mercedes-Benz GLB та Nissan Terrano відкликані через рідкісні дефекти

Mercedes-Benz GLB та Nissan Terrano відкликані через рідкісні дефекти фото №1
Неправильна герметизація кузова в області передніх колісних арок потребує перевірки відповідних областей та виправлення дефекту. З цієї причини під відгук у Росії потрапили 63 автомобілі Mercedes-Benz GLB (тип 247), проданих у 2020-2021 роках. Звичайно, робота проводиться безкоштовно для власників машин. Для GLB це вже другий відгук 2021-го. Минулий, за збігом, теж був пов`язаний із передніми колісними арками. Тільки того разу йшлося про неправильне кріплення їхнього облицювання.
Mercedes-Benz GLB та Nissan Terrano відкликані через рідкісні дефекти фото №2
У кросовера Nissan Terrano (заводський код D10) причина відкликання не менш рідкісна. При складанні двигуна F4R на нього не було встановлено або встановлено неправильно захисну наклейку, покликану оберігати номер двигуна від корозії. Якщо шлюб залишити поза увагою, згодом номер може перестати читатись. На 514 примірниках Terrano, виготовлених з 22 жовтня по 26 листопада 2020 року, наклейку перевірять та за потреби встановлять. Список кодів VIN Мерседесів і Ніссанов, які потрапили під дані відгуки

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.