Bowler CSP 575 офіційно відродить класичний Defender | BOSS AUTO
укр|

Bowler CSP 575 офіційно відродить класичний Defender

Bowler CSP 575 офіційно відродить класичний Defender фото №1
Компанія Bowler з 1985 року будує спортивні позашляховики на базі автомобілів Land Rover для участі в ралі-рейдах. У 2012-му концерн JLR уклав з майстерні довгостроковий договір про співпрацю, а в минулому році і зовсім поглинув ательє, включивши його до складу підрозділу SVO. Першим після реорганізації проектом стане Bowler CSP 575. Він продовжить справу моделі Bowler EXR-S, яка в 2013-му з`явилася першою машиною бюро, допущеної на дороги загального користування, а також відродить зовнішність класичного Дефендер - права передані фірмі повністю. Мабуть, так британці вирішили дати бій компанії Ineos в наступному році.
Bowler CSP 575 офіційно відродить класичний Defender фото №2
В основу новинки ляже перевірена часом платформа CSP від ​​бойових проектів Боулера. Очевидно, автомобіль буде мати на озброєнні цілу розсип позашляхових фішок, хоча в ательє про подробиці специфікації поки мовчать. А ось агрегат, обраний для нового старого Дефендер, відомий - алюмінієвий V8 5.0 забезпечений приводним нагнітачем Eaton і генерує 575 к.с. (700 Н • м). Такі мотори нам знайомі по моделям Range Rover Sport SVR або Jaguar F-type SVR. Тираж чергового проекту відродження буде зовсім невеликий, чого не скажеш про ціну - від £ 200 000. У продажу позашляховик з`явиться приблизно через рік.
Bowler CSP 575 офіційно відродить класичний Defender фото №3
Під класичної оболонкою легендарної моделі буде ховатися не менше знакова шасі Боулера CSP (Cross Sector Platform) зразка 2014 року. Платформу трохи подовжать, але X-подібний підсилювач і каркас безпеки залишаться штатними. Підвіски - незалежні.