Безпілотникам Cruise дозволено їздити без водія-випробувача | BOSS AUTO
укр|

Безпілотникам Cruise дозволено їздити без водія-випробувача

Безпілотникам Cruise дозволено їздити без водія-випробувача фото №1
Належна GM компанія Cruise отримала дозвіл від департаменту транспорту Каліфорнії на експлуатацію в міському середовищі автомобілів без водія. Мається на увазі випробувач, який в попередніх тестах безпілотників від фірми Cruise перебував за кермом для підстраховки. Cruise пояснює, що не є першою компанією, роздобути такий дозвіл, зате нібито буде першою, чиї машини без водія вийдуть на вулиці великого міста США, а саме Сан-Франциско. Мовляв, конкуренти влаштовували такі експерименти в невеликих містах.
Безпілотникам Cruise дозволено їздити без водія-випробувача фото №2
Генеральний директор Cruise Ден Амманн заявив: «Вулиці Сан-Франциско з хаотичним рухом - наша стартова площадка. Саме тут наші автомобілі пройшли більше двох мільйонів миль міських випробувань і тепер вперше по-справжньому відправляться в шлях. Електромобіль буде переміщатися сам по собі в одному з найскладніших для водіння міст в світі ». Вихід автономних машин на вулиці мегаполісу без випробувача за кермом відбудеться до кінця нинішнього року. Компанія почне з декількох районів, поступово розширюючи тести на все місто. Плануються зустрічі з місцевими жителями для роз`яснення технології.
Безпілотникам Cruise дозволено їздити без водія-випробувача фото №3
Ставлення до безпілотним автомобілям в світі неоднозначне. Поки в Теслі допрацьовують новітню версію автопілота FSD, в Німеччині розробляють системи доставки вантажів, в США будують безпілотні паркінги, а в Росії запускають проекти по автономним таксі, Mercedes-Benz відмовляється від розвитку цього напрямку.