Suzuki Jimny піднявся у спільному проекті двох ательє | BOSS AUTO
укр|

Suzuki Jimny піднявся у спільному проекті двох ательє

Suzuki Jimny піднявся у спільному проекті двох ательє фото №1
Німецьке тюнінг-ательє delta4x4 та швейцарська компанія Avus Auto об`єднали зусилля для створення партії із дванадцяти незвичайних позашляховиків Suzuki Jimny, сертифікованих у Німеччині та Швейцарії. Автомобіль отримав від Авуса портальні мости, інші елементи машини доопрацювали фахівці Дельти. В результаті вийшов Jimny з кліренсом 400 мм проти 210 мм у вихідника.
Suzuki Jimny піднявся у спільному проекті двох ательє фото №2
Мотор залишається звичайним для глобальної версії (1.5, 102 л.с., 130 Нм). Зате замовники можуть варіювати обладнання, що включає багажник на дах, позашляхове світло, грати на фарах, кенгурятник, лебідку. Мінімальний варіант такого Jimny вимагає 56 000 євро  проти 21 915 євро за базову серійну машину в початковій комплектації (у Німеччині). Але навіть усі опції підвищують ціну позашляховика з портальними мостами лише до 65 000 євро . Нагадаємо, G 500 4x4² коштував понад 200 000 євро.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.