Гіперкар Elation Freedom запропонує електромотори або агрегат V10 | BOSS AUTO
укр|

Гіперкар Elation Freedom запропонує електромотори або агрегат V10

Гіперкар Elation Freedom запропонує електромотори або агрегат V10 фото №1
Зустрілися якось раз два аргентинця. На дворі - 1985 рік, в їх головах - думка про виробництво легких літаків. Чи не зрослося, а шляхи двох південноамериканців розійшлися. Карлос Сатуловскі так і продовжив займатися авіацією, ставши пілотом широкофюзеляжних авіалайнерів, а Мауро Саравіа подався в автоспорт, де домігся успіхів як конструктор. Але в 2014-му мрія збулася. Правда, чоловіки заснована не авіабудівне підприємство - фірму Elation Hypercars, в якій працюють колишні інженери Формули-1, також брали участь в 24 годинах Ле-Мана. І їх перший проект - купе Freedom.
Гіперкар Elation Freedom запропонує електромотори або агрегат V10 фото №2
Автомобіль будується навколо монокока з вуглепластика і кевлара, а спереду і ззаду змонтовані потужні підрамники, на яких встановлена ​​двохважіль підвіска. І якщо спереду пружини і регульовані амортизатори Ohlins встановлені вертикально, хоча і під нахилом, то ззаду застосована схема push-rod з їх горизонтальним розташуванням. Водій зможе примусово вибрати дорожній просвіт - 100 мм в стандартному режимі і 50 мм в гоночному. Під стать і гальма Brembo - з углеродокераміческімі роторами і фіксованими шести- і чотирьохпоршневими супортами на передній і задній осях.
Гіперкар Elation Freedom запропонує електромотори або агрегат V10 фото №3
Родзинкою проекту стане можливість вибору (Freedom ж!) Між різними силовими установками. Спочатку буде електрокар з трьома або чотирма двигунами сумарною віддачею від 1447 до 1929 к.с. У надрах центрального тунелю покладена Т-подібна літій-магній-нікелева батарея ємністю 100 або 120 кВт • год, якої в залежності від версії вистачає на 482 або 644 км. А клієнтам, які хочуть попалити бензин, запропонують виконання Freedom Iconic з допрацьованим атмосферним V10 5.2 (760 к.с., 664 Н • м), семиступінчастим преселектівом і повним приводом. Дивно, що гіперкар з начинкою від Lamborghini виявився дорожчим електрокара з унікальною технікою - $ 2,3 і $ 2 млн відповідно.