Tesla Cybertruck обзаведеться чотирма електромоторами | BOSS AUTO
укр|

Tesla Cybertruck обзаведеться чотирма електромоторами

Tesla Cybertruck обзаведеться чотирма електромоторами фото №1
Представлений восени 2019 року Tesla Cybertruck дістанеться серійного випуску наприкінці 2022-го. Великий розрив між презентацією та запуском електричного пікапа не пропав даремно: компанія постійно вносила зміни до проекту. Останній сюрприз, підтверджений главою Тесла Ілоном Маском: Cybertruck отримає чотиримоторну версію з індивідуальним контролем тяги для кожного двигуна. Причому саме з такої версії виробництво почнеться. Раніше Tesla замислювала модифікації з одним (задній привід), двома (повний) та трьома моторами. Їхню долю Маск не розкрив. За чутками, у гамі залишиться лише чотири- та двомоторна.
Tesla Cybertruck обзаведеться чотирма електромоторами фото №2
Водночас, помічник водія FSD Beta v10 продовжив розвиватися. У міру тестів у перших користувачів з`явилося більше даних про роботу системи, що дали змогу внести модифікації до програми. Нова версія, випущена четвертого грудня, має позначення 10.6. У ній покращено розпізнавання об`єктів, у тому числі в нічний час, зменшено помилки при оцінці швидкостей та відстаней. Коли автомобіль поступається дорогою зустрічним при повороті ліворуч, програма точніше розраховує положення зовнішніх об`єктів і точку зупинки Тесли.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.