Концепт Subaru STI E-RA поєднає електрику та автоспорт. | BOSS AUTO
укр|

Концепт Subaru STI E-RA поєднає електрику та автоспорт.

Концепт Subaru STI E-RA поєднає електрику та автоспорт. фото №1
У січні на виставці Tokyo Auto Salon 2022 Subaru покаже концепт STI E-RA - прообраз спорткара або гоночної (ралійної) моделі "епохи вуглецевої нейтральності". Капот і ніс, судячи з тизера, нагадують «п`ятий» WRX, але з переробленими оптикою та декоративними ґратами. До серійних електрокар марка прийшла зовсім недавно (паркетник Solterra, спільний проект з Тойотою, дебютував минулого листопада). До цього фірма ставила досліди з електричними сіті-карами, створивши кілька концептів та дрібносерійних прототипів. Продовження теми як спортивної моделі на батареях виглядає логічним.
Концепт Subaru STI E-RA поєднає електрику та автоспорт. фото №2
Також у Токіо Subaru виставить концепти WRX S4 STI та Levorg STI, засновані на побратимах S4 STI Sport R та Levorg STI Sport R плюс гоночну модель BRZ GT300, яка перемогла у своєму класі цього року. На стенді з`явиться і спорткар BRZ STI з цілим комплектом деталей від відділення STI для підвищення задоволення від водіння та вишнево-червоними акцентами, подібними до тих, що приготовлені для WRX і Леворга.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.