Гібридний прототип BMW XM окреслив майбутнє бренду | BOSS AUTO
укр|

Гібридний прототип BMW XM окреслив майбутнє бренду

Гібридний прототип BMW XM окреслив майбутнє бренду фото №1
Історії відома лише одна незалежна M-модель BMW – купе M1. Решта «емки» завжди була обтяжена родичем без знаменитої літери. Тепер, понад 40 років, баварці готові повторити рецепт тієї дводверки. Підкреслюючи особливу значущість кросоверів у сучасному світі, компанія обрала як другий повноцінний M-кар саме паркетник. Поки що це лише концепт. Він отримав назву XM, а серійна модифікація з`явиться вже до кінця наступного року. Втім, подібні дизайнерські рішення ми, мабуть, побачимо на дорогах раніше – прототип дає зрозуміти напрямок розвитку для всіх майбутніх моделей бренду.
Гібридний прототип BMW XM окреслив майбутнє бренду фото №2
Але є прототип ще один козир — це перший цивільний M-гібрид. Платформа від вже знайомих нам «іксів» дозволила розмістити під капотом бензинову бітурбовісімку 4.4, якій допомагає комплекс M Hybrid. Подробиць про нього поки немає, але відомо, що сумарна віддача ДВЗ та електромотора становитиме 750 к.с. та 1000 Н•м. Це на 125 сил і 250 ньютон-метрів більше, ніж у кросовера BMW X5 M із приставкою Competition. Само собою, XM зможе пересуватися тільки на електриці. У цьому режимі він подолає до 80 км. Деталі дізнаємось ближче до презентації серійної модифікації, за рік.

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.