Оновлений RAV4 вже у Європі | BOSS AUTO
укр|

Оновлений RAV4 вже у Європі

Оновлений RAV4 вже у Європі фото №1
Кросовер Toyota RAV4 актуального покоління у строю з 2018 року. Свіжу модель розкрили минулої осені, причому першим це зробив європейський офіс марки. Але дебютним ринком для модернізованого SUV стали Штати, потім він дістався Японії та деяких інших азіатських країн. І лише зараз такий крос почав з`являтися у Старому Світі – його вже можна придбати, наприклад, в Іспанії та Греції.
Оновлений RAV4 вже у Європі фото №2
Паркетник знайшов нові фари (у них інша діодна начинка, а ходові вогні тепер зверху), щоправда, вони покладені не всім версіям – у «простих» виконань оптика колишня. Також RAV4 дісталися інші світлодіодні протитуманки, змінено дизайн дисків. У салоні – нове підсвічування (знову ж таки LED), підсвічування з`явилося і у склопідйомників, а у пасажирського крісла відтепер є електрорегулювання. Крім того, додано роз`єм USB-C.
Оновлений RAV4 вже у Європі фото №3
А ще європейська лінійка моделі поповнилася «позашляховою» версією Adventure (вона ж на великому фото), яка спочатку була у кросу в США, Японії та Австралії (на Зеленому континенті цей варіант називається Edge). «Фішки» такого RAV4 – оригінальні решітки радіатора з двома масивними «балками» і розташованою посередині емблемою марки, трохи ширші колісні арки, рельєфна захисна накладка сріблястого кольору на передньому бампері і чорні 19-дюймові колеса. Також оголошено, що у «старосвітського» RAV4 Adventure на 10 мм «підняли підвіску». Крісла оббиті чорною ж «шкірою» з візерунком та помаранчевим простором, на порогах є накладки з назвою особливого варіанту.
Оновлений RAV4 вже у Європі фото №4
Техніка колишня. Toyota RAV4 Adventure у Європі доступний у вигляді повнопривідного гібриду з чотирициліндровим «атмосферником» 2.5, електромеханічним варіатором та окремим електромотором на задній осі, сумарна потужність – 222 к.с. Гібрид у «звичайних» комплектаціях там також буває передньопривідним. Ще європейцям запропонований гібридний кросовер з установкою на основі двигуна 2.5 (з повним приводом, сукупна віддача – 306 к.с.), а подекуди можна купити і «традиційну» модель з бензиновим мотором 2.0 (175 к.с.).

Доставляємо авто із США, Канади, Європи та Кореї на замовлення.
Автомобілі із Америки у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одеса, Мукачево, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Суми, Кропивницький, Ужгород, Кривий Ріг, а також купити авто з США в будь якому місті України.