Занадто вульгарно: Ferrari не сподобалися фото клієнта з їх авто | BOSS AUTO
укр|

Занадто вульгарно: Ferrari не сподобалися фото клієнта з їх авто

Занадто вульгарно: Ferrari не сподобалися фото клієнта з їх авто фото №1
Італійський дизайнер Філіп Плейн не згоден з рішенням суду і готується подати апеляцію.
Ferrari подала в суд на свого клієнта - дизайнера Філіпа Плейн, і відсудила у нього кругленьку суму в розмірі 300 000 євро.

Випадок пов`язаний з показом на подіумі весни 2018 року, який Плейн провів в Мілані в червні 2017 го. Під час цього заходу Plein представив безліч екзотичних речей, в тому числі Ferrari, Lamborghinis і McLarens. Ferrari це не дуже обрадувало.
Занадто вульгарно: Ferrari не сподобалися фото клієнта з їх авто фото №2
Крім того, італійський автовиробник не погодився з публікаціями Плейна в соціальній мережі Instagram, стверджуючи, що, розміщуючи фотографії своєї модної колекції з Ferrari, він "незаконно привласнив репутацію" автовиробника для просування свого бренду і продуктів.
Представник компанії додав, що повідомлення Плейна "заплямували репутацію" Ferrari і представляли виробника автомобілів як частина "способу життя, повністю несумісного з сприйняттям бренду і використовували автомобілі Ferrari неприйнятним чином".
Занадто вульгарно: Ferrari не сподобалися фото клієнта з їх авто фото №3
У своїй постанові суд Мілана заявив, що Плейн повинен буде виплатити Ferrari 300 000 євро в якості компенсації і відшкодувати гонорари адвоката в розмірі понад 25 000 євро. Йому також було наказано видалити зі свого веб-сайту та соціальних мереж все зображення, на яких присутня будь-яка модель Ferrari.
Більш того, суд постановив, що якщо Плейн відмовиться видалити пост із зображенням Ferrari або поділиться новим, йому доведеться заплатити збір у розмірі 10 000 євро за кожне зображення або відео, повідомляє WWD.
Занадто вульгарно: Ferrari не сподобалися фото клієнта з їх авто фото №4
Незабаром після того, як рішення було прийнято, Плейн зайшов в Instagram і тут же поділився зображенням свого яскраво-зеленого 812 Superfast, заявивши, що він подасть апеляцію.