Після анонсу компактної моделі Honda E та довгострокової співпраці з GM компанія Honda ясно заявила про свої амбіції щодо електромобілів. Але вона все ще відстає від більшості інших автовиробників. Проте компанія не сидить на місці та займається розробкою нових моделей. Зокрема Honda показала тизер Prologue - свого першого електричного кросовера, який буде випущений у 2024 році.
На єдиному зображенні, яке є просто рендером, а не фотографією Prologue, видно чіткі лінії кузова великі колеса. Prologue – результат спільної роботи студій у Лос-Анджелесі та Японії, а також спільна розробка з GM. Будь-які характеристики Honda Prologue поки не повідомляються.
Надалі Honda має намір активніше розвивати свою лінійку електромобілів. До 2030 року компанія планує представити 30 нових електричних автомобілів та збільшити їх продаж до 2 млн одиниць. Після старту продажів Prologue у 2024 році Honda планує у 2026 році розпочати виробництво та продаж нових електромобілів на основі своєї платформи e:Architecture, а у 2027 році у неї мають з`явитися доступні електромобілі (також розроблені спільно з GM).