Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії | BOSS AUTO
укр|

Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії

Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії фото №1
Завдяки локалізації виробництва по повному CKD-циклу на заводі в Чакане кросовер Mercedes-AMG GLC 43 4Matic Coupe вийшов на індійський ринок з делікатної ціною від 7 670 000 рупій. Якби паркетник імпортувався з Німеччини, він запросив б не менше 10 млн. Компанія Mercedes-Benz випускає в Індії десяток моделей, але AMG-машина встала на місцевий конвеєр вперше в історії. Втім, двигуни для «заряджених» Мерседесів збираються виключно в Аффальтербахе.
Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії фото №2
Нестачі AMG-моделей індійці не відчувають, адже їм доступні C 43, C 63, G 63, Mercedes-AMG GT (в тому числі GT R), GLE 53 і GLC 43. Про локалізації їх всіх мова, звичайно, не йде. Наступною на конвеєр повинна встати «запальничка» початкового рівня. Ймовірно, це буде седан Mercedes-AMG A 35 4Matic, здешевлену приблизно на 20%.
«Купе» індійської збірки оснащується аналогічно європейського: бітурбомотор V6 3.0 видає 390 к.с., 520 Н • м, розганяючи паркетник до сотні за 4,9 с. Максималка обмежена електронікою (250 км / ч). «Автомат» - дев`ятиступеневою AMG Speedshift MCT, привід - постійний повний 4Matic.
Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії фото №3
Підприємство в Чакане, неподалік від пуни (штат Махараштра), працює з 2009-го і розраховане на щорічний обсяг в 20 000 машин. Останній показник робить завод найбільшої виробничою базою преміального бренду в Індії.