Новий Jeep Grand Cherokee дебютував у версії L | BOSS AUTO
укр|

Новий Jeep Grand Cherokee дебютував у версії L

Новий Jeep Grand Cherokee дебютував у версії L фото №1
Таке відчуття, що Jeep Grand Cherokee з індексом WK2 існував завжди. У нинішньому вигляді машина їздить по дорогах аж з 2013 року, а початковий варіант був показаний світу більше десяти років тому. «Індіанців» давно слід було б передати повноваження вождя Джипів спадкоємцю, навіть незважаючи на досить пристойний рівень продажів. Почати перехід на п`яте покоління американці вирішили з нової модифікації - подовженою версією L. Тепер у Джипа є флагманська модель для сегмента повнорозмірних кросоверів і позашляховиків, яка забере своє ще й в клубі трёхрядніков. Звичні п`ятимісні варіанти Grand Cherokee підтягнуться трохи пізніше.
Новий Jeep Grand Cherokee дебютував у версії L фото №2
Новинка під індексом WL позбулася коренів Мерседеса і переїхала на платформу Giorgio, на якій базуються Alfa Romeo Giulia і Stelvio. Джипу це обіцяє більше високоміцних сталей і алюмінію в конструкції і нове обладнання, хоча силові агрегати і трансмісія взяті з колишнього Гранда. У списку двигунів - «шістка» Pentastar 3.6 (294 к.с., 348 Н • м) і V8 5.7 Hemi (362 к.с., 529 Н • м). Пізніше в гамі з`являться й інші агрегати, включаючи гібрид. Всі мотори працюють в парі з восьмиступінчастою «автоматом». Початкові версії у Гранда задньопривідні, але за доплату буде доступний повний привід в декількох варіаціях.
Новий Jeep Grand Cherokee дебютував у версії L фото №3
Найпростіша серед повнопривідних версій отримає трансмісію Quadra-Trac I з муфтою в приводі передньої осі. Більш просунутий рівень Quadratrac II має на увазі демультіплікатор із знижуючим коефіцієнтом 2,72: 1. На вершині залишається система Quadra-Drive II, доповнена ще й блокуванням заднього диференціала. Опціональною буде і нова адаптивна пневматична підвіска Quadra-Lift. З нею глибина подоланого броду в порівнянні з минулою моделлю збільшилася з 510 до 610 мм, а кут в`їзду скоректувався з 25,7 до 30,1 градуса.
Новий Jeep Grand Cherokee дебютував у версії L фото №4
Продажі моделі повинні стартувати в другому кварталі цього року. Для початку клієнтам запропонують п`ять комплектацій: Laredo, Limited, Overland, Summit, а також Summit Reserve. Остання отримає обробку салону шкірою Palermo і вставками з горіхового шпону. Другий ряд сидінь тут оснащений вентиляцією, а зовні преміальну версію можна буде дізнатися по 21-дюймовим ковзанок - іншим покладені колеса діаметром від 18 до 20 дюймів. Передні сидіння з вентиляцією і масажем, проекція на лобове скло, а також електропривод багажника з активацією ногою доступні, починаючи з виконання Overland. Панорамний дах CommandView для нього - також стандарт.
Новий Jeep Grand Cherokee дебютував у версії L фото №5
У списку стандартного оснащення - системи екстреного гальмування, попередження про перехресному русі при русі заднім ходом, а також комплекс Active Driving Assistant. В останньому - адаптивний круїз-контроль з функцією Stop and Go і асистентом утримання машини в смузі. Обіцяно, що до кінця року система і зовсім дозволить водієві відпускати кермо під час руху. Для версій Summit і Summit Reserve базовими вважаються розпізнавання дорожніх знаків, камери кругового огляду і просунута система допомоги при парковці. До початку 2022 L-версія буде випускатися паралельно з п`ятимісцевим попередником.