Ecurie Ecosse відзначить 70-річчя репліками боліда Jaguar C-type | BOSS AUTO
укр|

Ecurie Ecosse відзначить 70-річчя репліками боліда Jaguar C-type

Ecurie Ecosse відзначить 70-річчя репліками боліда Jaguar C-type фото №1
До реінкарнації автомобілів двадцятого століття пора б вже звикнути - напередодні електромобільного захоплення попит на ретрокари, схоже, зростає. Особливо в таких проектах досягли успіху англійці. Ось вам і Jaguar E-type, і споріднений Lister Knobbly, і навіть Bentley Blower власною персоною. Раніше в суміжних рядах була помічена і фірма Ecurie Ecosse з їх болідом LM69, інтерпретацією спортпрототипа Jaguar XJ13. Тепер портфоліо іменитої шотландської майстерні розшириться реплікою родстера С-type, з якого починалася її історія майже 70 років тому. Ці машини цінуються навіть більше оригінальних олдтаймеров Jaguar.
Ecurie Ecosse відзначить 70-річчя репліками боліда Jaguar C-type фото №2
В основі новинки лежить розширена, в порівнянні з оригіналом, просторова рама зі сталі. Вона додатково посилена в догоду жорсткості, а підвіска побудована з використанням сучасних компонентів. Під капот встановлений доопрацьований агрегат від XK120. Рядна "шістка" 4.2 розвиває 304 к.с., хоча болідів минулого для перемог вистачало і 220 сил. Тягу на задні колеса передає сучасна п`ятиступінчаста «механіка». Розгін до 97 км / год займає 5,2 с, а максимальна швидкість - 251 км / ч.
Ecurie Ecosse відзначить 70-річчя репліками боліда Jaguar C-type фото №3
Логічно, що тираж складе сім екземплярів - по репліці на кожен оригінальний спорткар. Всі вони все ще на ходу і іноді провітрюються на тематичних пробігах. Збірка почнеться на виробництві в Ковентрі, де раніше будували Ягуари, а готові машини вийдуть з воріт майстерні в Хенлі-он-Темз. Ціна на копію не озвучена, але не варто сумніватися, що підйомної вона виявиться далеко не для всіх. У 2015-му справжній С-type Ecurie Ecosse 1954 року випуску пішов з молотка в Монтереї за 13,2 млн доларів.