Купе +2021 Yenko Stage II Camaro вийде лімітованим тиражем | BOSS AUTO
укр|

Купе +2021 Yenko Stage II Camaro вийде лімітованим тиражем

Купе +2021 Yenko Stage II Camaro вийде лімітованим тиражем фото №1
Компанія Chevrolet все ще думає, що робити з купе Camaro і не перетворити його в наступному поколінні в електрокар. А ось ательє Specialty Vehicle Engineering (SVE) продовжує радувати шанувальників поні-кара випуском його «зарядженої» версії з красномовними написами sYc (Yenko Super Car), Yenko і ​​Yenko / SC. І якщо три роки тому варіант Yenko Stage II Camaro пропонував 1014 к.с. і 1186 Н • м, то тепер ці ж числа вважаються прерогативою лише версії Stage I, а в Yenko Stage II 2021 модельного року покупцям доступні вже 1064 «конячки» і 1220 Н • м.
Купе +2021 Yenko Stage II Camaro вийде лімітованим тиражем фото №2
Щоб перетворити атмосферник 6.2 LT-1 (461 к.с., 617 Н • м) в суперкаровскім мотор, SVE збільшує його робочий об`єм до 6,8 л, постачає нової головкою циліндрів LT-4, обробленої на верстатах з ЧПУ, збільшеним корпусом дросельної заслінки, оригінальним компресором, а також збалансованої за допомогою комп`ютера високоміцної циліндро-поршневої групою, включаючи сталеві ковані колінчастий вал і шатуни з H-образним перетином, а також ковані алюмінієві поршні. Сюди ж додаються нові паливні форсунки, допрацьована система харчування і вихлопна система з нержавіючої сталі з каталізаторами зі зниженим опором потоку.
Купе +2021 Yenko Stage II Camaro вийде лімітованим тиражем фото №3
Модель 2021 Yenko Stage I Camaro комплектується посиленим десятідіапазонним «автоматом» 10L90, а більш потужна сестра Yenko Stage II Camaro - шестиступінчастою "механікою". Обидві отримують користь із добавок, типових для пакета 1LE: адаптивної підвіски Magnetic Ride Control з більш жорсткими параметрами, ніж на простому Camaro SS, спліттера і спойлера, заднього диференціала підвищеного тертя і доопрацьованого комплекту охолодження мотора, моторного масла, трансмісії і заднього диференціала. Замовити 2021 Yenko Camaro можна через дилерів GM в США і Канаді. Тираж моделі буде строго обмеженим - 50 примірників Yenko Stage I Camaro і 50 штук Yenko Stage II Camaro. На форсований двигун і інші компоненти ательє дає гарантію на три роки або 60 000 км (в тому числі на посилений «автомат» для Stage I).