Купити Harley Davidson з США в Україні: ціна на вживані авто brands:Harley Davidson | BOSS AUTO
укр|

Harley Davidson

Пошук авто

Показано результатів: 3 з 3

Harley Davidson Sportster Iron XL883N 2022

Harley Davidson Sportster Iron XL883N 2022

Ціна

12,000 $

Привід
Задній
Пробіг
1,000 км
Двигун
Бензин, 0.9 л
Коробка передач
Механічна
Розташування
Чернівці
Harley Davidson FXLRS Low Rider S 2022

Harley Davidson FXLRS Low Rider S 2022

Ціна

23,900 $

Привід
Задній
Пробіг
0 км
Двигун
Бензин, 1.9 л
Коробка передач
Механічна
Розташування
Львів
Harley Davidson Sportster Iron XL883N 2022

Harley Davidson Sportster Iron XL883N 2022

Ціна

11,300 $

Привід
Задній
Пробіг
2,000 км
Двигун
Бензин, 0.9 л
Коробка передач
Механічна
Розташування
Львів

Показано результатів: 3 з 3

Harley Davidson з США

Поступово на ринок приходять бренди, які давно стали справжніми легендами для цілих поколінь людей по всьому світу. Однією з таких марок є Harley Davidson із США. Мало яка фірма може похвалитися таким послужним списком як цей виробник мотоциклів. Але й на подібні транспортні засоби в нашій країні знайдеться покупець.

Модельний ряд фірми досить широкий, від рокерських чоперів до поліцейських «класик електро». Багато хто з них уже їздить дорогами України, переїхавши з аукціонів Америки до нашої країни.

Придбати такого сталевого коня можна через компанію BOSS AUTO. Фахівці допоможуть підібрати оптимальну модель та організують доставку мотоцикла «під ключ».

Harley Davidson з Америки – переваги очевидні

Переваг цієї марки мотоциклів дуже багато. Бренд уже став легендою, зокрема завдяки своїм особливостям. Виділимо головні плюси:

 • історія виробника. Рідко хто не чув про цей бренд у світі;

 • дизайн зовнішнього вигляду. Фірма багато років є законодавцем моди на мотоцикли у світі;

 • динамічні характеристики мотоцикла. Характеристики Нarley Davidson з Америки на сьогоднішній день можна вважати найкращими у класі важких мотоциклів на світовій арені;

 • використовувані матеріали. Фірма – виробник використовує при складанні тільки високоякісні комплектуючі та матеріали від найтитулованіших постачальників;

 • надійність. Мотоцикли цієї торгової марки вимагають дуже невеликого обслуговування та ремонтів при правильній експлуатації;

 • розміри багажника та посадкових місць. Усі водії відзначають достатнє місце для комфортної їзди щонайменше двох пасажирів, що рідко для більшості мотоциклетних брендів.

Такий перелік переваг не залишає шансів для любителя якісних мотоциклів у нашій країні. Купівля таких байків стає все більш привабливою. А на американських аукціонах кількість пропозицій про продаж подібних транспортних засобів та їх асортимент здатні задовольнити будь-які запити.

Harley Davidson з Америки: особливості моделі

Як і в будь-якому питанні, існують особливості, які можуть суттєво вплинути на рішення щодо купівлі такого мотоцикла. Наведемо кілька із них:

 • висока ціна на Харлі Девідсон зі США. Така продукція не може бути дешевою за визначенням. Адже якість та бренд – це ті речі, за які доводиться платити дорожче. Але при купівлі мотоцикла зі США вдасться значно заощадити, порівняно з ціною аналогічних байків на вітчизняному ринку;

 • найвища вартість технічного обслуговування. Такі ціни продиктовані використанням високотехнологічного обладнання, сертифікованими спеціалістами та матеріалами;

 • відсутність спеціалістів для обслуговування. На рідкісній станції технічного обслуговування є механік, який знається на складній конструкції мотоциклів цієї марки.

Такі недоліки не можуть затьмарити всіх переваг цього бренду. Тому любителям двоколісних транспортних засобів варто звернути увагу на Харлі Девідсон з Америки. Такий мотоцикл принесе багато задоволення та прослужить власнику довгі роки.